Rüyada Çalmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çalmak

Okunma Sayısı: 166

Rüyada Çalmak

Rüyada bir şey çaldığını gören rüya sahibi aile içerisinde kasvetli bir hava dolaşacağına ve bunun sıkıntısının yaşanacağına yorulur. Kişinin aile içerisinde ki yaşayacağı huzursuzluklarını bitirmek için sakinliğini koruması gerektiğine aile içerisinde birliği sağlaması gerektiğine işaret eden bu rüya hayırlı bir rüya değildir. Bazı yorumculara göre de rüya da çalmak kötü şeylerin aksine güzelliklerin geleceğine işarettir. Aile içerisine neşenin, huzurun, sağlıklı, güzel günlerin geleceğine delalet eder. Kısa zaman sonra yaşanılacak mutluluğun ömür boyu süreceğini de göstermektedir.

Rüyada Para Çalmak

Rüyasında para çalan rüya sahibi iyi ve güzel olan her şeye kavuşacağına ve renkli bir hayata adım atacağına işaret etmektedir. Keder ve üzüntüden kurtulup, darlık ve sıkıntı çekmeden yaşanılacak bir hayata yorulmaktadır.

Rüyada Yiyecek Çalmak

Rüyada yiyecek çaldığını gören rüya sahibi ulaşmak istediği hedeflere kısa zamanda ulaşacağına, rakiplerini geride bırakıp güzel bir makam sahibi olacağına, alacağı tekliflerle yaşantısına sıkıntı çekmeden devam edeceğine ve yeni açılacak kapılarla insanların ön planda tuttuğu değer verdiği bir kişi olmaya yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri