Rüyada Çağrı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çağrı Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Çağrı Görmek

Rüyada çağrı görmek çok çeşitli şekilde olur ve görülüş biçimine göre çeşitli anlamlara delalet edilir.

Rüyada Toplu Çağrı Almak

Rüyasında insanlara toplu halde bir çağrı yapıldığını görmek o kişinin ve çevresindekilerin toplu halde yaşayacakları olaylar olduğuna rivayet edilir. Yapılan bu çağrı olumlu olması güzel olumlu günlere geçiş için rivayet olurken, kötülüğe çağrı ise yapılacak toplu bir etkinlikte bir sorunla karşılaşılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bir Kurumdan veya Kişiden Çağrı Almak

Rüyasında resmi bir kurumdan çağrı alan kimse için borçlarından kurtulacağına dair bir haber alacağına rivayet edilirken, tanıdığı bir kişiden çağrı alındığını görmek o kişinin rüyayı gören kimseye yardımda bulanacağı şeklinde rivayet edilir. Daha önce hiç görmediği bir kişiden çağrı almak ise hiç beklenmeyen bir anda maddi anlamdaki zorluklardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Görmediği Bir Yerden Çağırılmak

Rüyada nereden olduğunu bilmediği bir yerden isminin çağırıldığını duyan kimsenin beklemediği bir yerden bir yardım görmesine, bir darlıktan kurtulmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar