Rüyada Cadı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Cadı Görmek

Okunma Sayısı: 247

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek evhama kapılmaya, korkmaya, hayal kurmaya delalettir. Aynı zamanda entrikacı, yalancı dosta, tatsız dedikoduya, ani aksilikler ve uğursuzluğa delalet eder. Rüyada cadı görmek, kişinin kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini, kişinin kendi iradesi dışında oluşan bir probleme karışmasına, zor durumda kalmaya delalet eder. Bir tartışma veya kavgaya karışmaya da delalet etmektedir.

Rüyada Cadıdan Bir şey Almak Görmek

Rüyada cadıdan bir şey aldığını görmek, başkaları tarafından küçük düşürülmeye, cadının süpürgesi üzerinde gezdiğini görmek, beklenmedik bir para kazanmaya delalet eder. Rüyada cadı öldürdüğünü görmek bütün korkulardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Cadı İle Arkadaşlık Etmek

Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğini görmek, hayal kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşünmeye delalettir. Rüyasında kişinin bir cadı ile konuştuğunu görmesi, eşiyle kavga edeceğine, cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız çocuğu olacağına, cadının birdenbire ortadan kaybolduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya, sevdiği bir kişinin tavırlarından dolayı üzülmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.