Rüyada Çabalamak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çabalamak

Okunma Sayısı: 176

Rüyada Çabalamak Görmek

Rüyada çabalamak, rüyayı gören kişinin uğraştığı işte kötü duruma düşmeye ve bu düştüğü kötü durumdan kısa sürede kurtulacağına işarettir. Rüyada çabalayan kişi yakın zamanda bir şehir değişikliği yapacağına ve hayatına gittiği yerde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Boşa Çabalamak

Rüyada boşa çabaladığını gören kişi, çok çabaladığı bir işten güzel sonuçlar alıp, huzura kavuşacağına işaret eder. Hasta bir yakınının kısa zamanda şifa bulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Namaz Kılmaya Çabalamak

Rüyada namaz kılmak için çabaladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel işler için uğraştığını gösterir. Kişi doğru yolu bulup, yeni bir hayata adım atacağını ve beklenmedik olayların yaşanmasıyla birlikte çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sürekli Çabalamak

Rüyada sürekli çabaladığını görmek, rüyayı gören kişinin düzenli bir işi, düzenli bir hayatının olduğunu göstermektedir. Düzene oturtmak istediği bir kaç durumu da kısa zamanda başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada İşe Girmek İçin Çabalamak

Rüyada işe girmek için çabaladığını görmek, rüya sahibinin kariyer yönünden mucize denilecek ölçüde bir iş kapısının açılacağını göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri