Rüyada Boşanma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Boşanma Görmek

Okunma Sayısı: 267

Rüyada Boşanma Görmek

Rüyada boşandığını görmek kişinin ortakları var ise ayrılacağına, çalıştığı yerden ayrılmaya, iş değişikliği yapmaya, durumu bozuk ise düzeleceğine, borçlarını ödeyecek bir iş bulacağına, tüccarın karlı bir iş yaparak zenginleşmesine delalet eder.

Rüyada Hanımını Boşamak Görmek

Rüyada hanımının rızası olmadan boşandığını görmek, rüya sahibinin şeref ve itibarını kaybedeceğine delalet eder. Evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi maddi anlamda darlık yaşayacağına, bekar bir erkeğin görmesi ölüm göreceğine delalet eder.

Rüyada Bir Sebepten Boşanmak Görmek

Rüyada geçerli bir sebep yüzünden eşinden boşandığını gören kimsenin eşi tarafından da kendi tarafından da zenginlik kazanacağına delalet eder. Rüyada boşandığını görüp gerçek hayatta böyle ir durumun olmaması eşlerin birbirlerinden razı olmasına delalet eder.

Rüyada Boşandığı Eşi İle Barışmak Görmek

Rüyada boşanmış olunan eş ile barışmak istemek görmek gerçek hayatta rüya sahibinin eski durumu ile ilgili bir özlem duymasına, şimdi bulunduğu durumdan sıkıntı duymaya ve kurtulmak istemeye, elindeki işi bırakmak istemeye, genç bir kızın evlenmek istediğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.