Rüyada Boğulmak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Boğulmak Görmek

Okunma Sayısı: 221

Rüyada Boğulmak Görmek

Rüyada suda boğulmak görmek, günah işleyerek yahut günah ve isyan sonucu azap görmeye delalet eder. Rüyada suya batıp çıkmak görmek, dünya işlerine dalmaya delalet eder. Suya atlama veya düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını gören kimse, yaşadığı hayattan ders alarak maneviyata yöneleceğine delalettir. Rüyada denizinde derin bir yerde boğulmak, yönetimden gelecek haksızlığa delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada inançsız birinin denizde boğulması, iman etmeye delalet eder. Temiz bir suda boğulmak, hayırlı ve çok mala sahip olmaya delalet eder. Bulanık suda boğulmak, hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntü duymaya delalet eder.

Rüyada Öksürmekten Boğulmak

Rüyada öksürmekten veya herhangi bir nedenden dolayı boğulmak, uzun ve mutlu bir ömre sahip olmaya delalettir. Rüyayı gören kimse rüyasında boğulup öldüyse o kimsenin küfründen korkulur veya o kimsenin günah içerisinde vefat edeceğine delalettir. Rüyada boğulan kimse, zengin ve otorite sahibi olacağına, rüyada suda boğulduğunu görmek, dikkatli davranıldığı takdirde girişilecek işte başarılı olmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri