Rüyada Bit Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bit Görmek

Okunma Sayısı: 224

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek görüldüğü şekle göre farklı biçimlerde yorumlanır.

Rüyada Temiz Elbise de Bit Görmek

Rüyada temiz elbise üzerinde görülen bit rüya sahibinin mal sahibi olmasına, dünyalık işler yapmaya delalet eder. Rüyada kirli elbisede görülen bit borç yapmaya, utanç duyulacak hareket etmeye, rezil olmaya delalet eder.

Rüyada Yerde Bit Görmek

Rüyada yerde bit görmek gerçek hayatta zayıf ve aciz kimselerin varlığına delalet eder. Bu bit tanıdık bir kimse olarak görülüyor ise yardıma muhtaç duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada Birçok Bit Görmek

Rüyada birçok bit görmek gerçek hayatta rüya sahibinin kederlenmesine, işinden ya da evinden kovulmasına, kötü huylu insanlara, art niyete delalet eder.

Rüyada Bitlenmek Görmek

Rüyada bitlendiğini gören bir kimsenin gerçek hayatta bol paraya kavuşacağına bu sebeple dostlarının birden çoğalacağına, bitlerin etrafına sarıldığını gören rüya sahibinin, sermayesini sürekli katlayacağına ve arttırmaya, kötü gün görmemeye, bol rızık içinde yaşamaya, ömrünce darlık yüzü görmemeye, haset edenlerin var olduğuna delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar