Rüyada Bıkmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bıkmak

Okunma Sayısı: 258

Rüyada bıkmak; rüya sahibinin zorluklarla dolu bir hayat yaşadığına, hep başkalarına hizmet ettiğine, sevmediği insanlarla sevmediği bir şehirde ve sevmediği bir sosyal çevrede olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin anlattığı detaylara göre farklı anlamlar da kazanabilmektedir.

Rüyada birine katlanmaktan bıkmak

Rüya sahibi rüyasında sevmediği birine zorla katlandığını görüyorsa hayatta memnun olmadığı bir karar verdiğini ve sonuçlarının da ona sadece zarar verdiğine delalet eder.

Rüyada birinin dırdırına katlanmak

Rüyayı gören kişi ya da kişiler rüyalarında birilerinin dırdırına katlandıklarını görüyorlarsa insanlara normal yaşamlarında fazla taviz verdiklerine, hayati kararlarını bile kendileri alamadıklarına, başkalarının fikirlerini her zaman kendi fikirlerinin önüne koyduklarına ve daha çok önemsediklerine habercidir. Rüya sahibi gerçek hayatında böyle bir durumun içinde olduğunu fark edecektir ve taviz vermeye devam ederse sürekli kullanılmaya devam edilir.

Rüyada bir insanın bütün masraflarına katlanmak

Rüya sahibinin ailesinden veyahut yakın arkadaşlarından biri/ birileri tarafından finansal köle olarak kullanıldığına veya kullanılmaya çalışılacağına delalet eder. Aradaki sevgi bağından ötürü yapılan yanlışlar yapılmaya devam edilirse katlanılan kişi tarafından ayağınız kaydırılmaya çalışılacak gibi yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.