Rüyada Beşik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Beşik Görmek

Okunma Sayısı: 210

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik aldığını veya beşik içinde olduğunu görmek, hayır ve berekete delalet eder. Rüyasında beşik gören bir kimsenin aile saadetine duyduğu özleme, yuvasını özlemesine ve aileden bir kimsenin bebek sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Beşik Almak Görmek

Rüyada bekar bir adamın beşik aldığını veya kendisine beşik verildiğini görmesi, evliliğe delalet eder. Rüyada boş bir beşik görmek; üzüntü, keder, sıkıntı ve ağlamaya delalet eder. Rüya sahibinin bir takım sıkıntılar yaşayacağına, bir şeyin yoksunluğunu hissetmesine de delalet eder.

Rüyada Beşik Kırılması Görmek

Rüyada beşiği kırdığını veya sattığını görmek evli bir kimsenin doğmadan bebeğini kaybetmesine, bekar bir kimsenin istediği bir şeyi elde edememesine, rüyada beşiğin kendi kendine kırıldığını görmek, eğer kişinin çocuğu varsa, çocuğun ölümüne delalet eder.

Rüyada Beşikte Bebek Sallamak

Rüyada bir bebeği beşiğe yatırıp salladığını görmek, kişinin evladına ve eşine iyi davranacağına delalet eder. Çocuğu beşikten çıkardığını görmek ise, kişinin evlat ve akrabalarına karşı hizmet ve şefkat eksikliğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar