Rüyada Benzin İstasyonu Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 226

Benzin, mazot, motorin, gaz yağı veyahut bunların satıldığı akaryakıt istasyonunu rüyada  görmek sıkıntıya, hayat işlerinin zorlanmasına, karmaşaya, içinden çıkılamayan bir duruma  işaret eder. Rüyada akaryakıt gören kimse kısa ya da uzun vadede bir seyahate çıkabilir. Bazı rüya yorumcularına göre de fazla paraya, maddi güce, zenginliğe, sürekli mala delalet eder.

Akaryakıt satan kişinin yakını olduğunu görmek

Görülen kişinin hayatında ancak yardımınızla kurtulabileceği bir zorluk olduğuna işarettir.

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek

Eğer akaryakıt istasyonuna giriliyor ve bir petrol ürünü (benzin, mazot vb.) alınıyor ise bir sıkıntıya girileceğine omuzlarınızda yeni bir yüke habercidir. Akaryakıt istasyonuna girmiyor yanından geçerken sadece görüyorsanız bir sıkıntıya şahit olacağınız fakat bundan kötü anlamda hiçbir şekilde etkilenmeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada akaryakıt istasyonundan benzin satın almak

Yeni bir aşka atılacağınıza  ya da var olan ilişkinizi evlilik gibi ciddi bir kuruma taşıyacağınıza delildir. Aşk hayatınızda güven tazelemeye, cilveye, ilişkinin güçlenmesi ve ateşlenmesine de yorulmaktadır. Otokontrol sağlanmaması durumunda baskınlığınızı yitirebileceğiniz de farklı yorumlardan bir tanesidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.