Rüyada Bebek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bebek Görmek

Okunma Sayısı: 262

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek kısmete, şansın talihin açık olduğuna delalet eder. Bebek rüyalarının tabiri genelde hayır ile yorulmaktadır. Rüyada bebek görmek sıcaklık, cana yakınlık ve yeni başlangıçlara delalet eder.

Rüyada Bebek Almak Görmek

Rüyada bebek aldığını görmek ise çok pişman olunacak bir hataya düşmeye; fakir biri kendini çıplak bir bebek olarak görürse, onun zenginleşeceğine delalettir.

Ağlayan Bebek Görmek

Bakımsız, ağlayan çıplak bir bebek görmek, rüyayı görenin tövbe etmesine, terkedilmiş bebek görmek ve bebeği almak mirasa erişmeye delalettir. Rüyada kız bebeği kucağına aldığını görmek, çok hayra, fakir kimsenin zengin olacağına, sıkıntıdan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Süt İçen Bebek Görmek

Rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin artacağına, rüyada bir bebeği sevip okşadığını görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına delalettir.

Rüyada bebeğin ağladığını veya onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına, Bir bebeğin bir bahçede ya da cami avlusunda terk edilmiş olarak bulunduğunu görmek, uzak akrabadan bir mirasa konacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.