Rüyada Başörtüsü Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Başörtüsü Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada Başörtüsü Görmek

Geleneklerine ve geçmişine bağlı olacağına toplumla koordineli olmaktan hoşlanan bir kişi olduğuna ya da zaman içerisinde öyle olunacağına değer yargılarına bağlı olarak hareket etmesine neden olan durumların her daim var olacağına delalettir.

Rüyada Başörtülü Birini Görmek

Rüyasında başörtülü birini görmek, toplum kuralları olan tüm yaşam şartlarına ayak uyduracağına, çevresinden hiçbir kötü söz duymadan devamlı gelişim sağlayacağına ve saygılı biri olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin belirli yaşam standartlarına erişeceğine, standartlarına uygun saygı çerçevesi içerisinde tüm işlerini yürüteceğine ve kimseye bağlı kalmadan doğru bildiklerinden vazgeçmeyerek erdemli olacağına delalettir.

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek

Rüyada başörtülü bir kişi görmek kişinin iyilik ve hayır gibi dini ve vicdani durumları kendiliğinden yerine getireceğine, iyi biri olarak insanlar tarafından tebrik edileceğine delalet eder. Çevresinde iyi insanların olacağına ve koruyup kollayan insanların varlığı sayesinde rahat edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hiçbir zaman yalnız kalmayacağına, etrafındakilerin desteğini ömrü boyunca göreceğine ve mutlu bir hayata delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri