Rüyada Baş Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Baş Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Baş Görmek

Rüyada baş görmek yüklü bir servete, aydınlık bir geleceğe, kısmetin açık olmasına delalettir. Bu rüyayı gören kimsenin ilerleyen yıllarda çok başarılı olacağına ve engellere takılmadan yürüyeceğine delalettir. Başbakan, devlet adamı, bakan gibi yüksek mevki sahibi insanlarla bir araya geleceğine, bu kimselerle beraber yeni planlar kurmaya delalet eder. dini manada yüksek mertebeye ulaşmaya, günahlarından arınıp yaptığı kötü amelleri için tövbe edeceğine, murada ermeye delalet eder.

Rüyada Büyük Baş Görmek

Rüyada büyük baş görmek, aile büyüklerinden birinin ticarete atılıp başarılı olacağına delalet eder. Bu kimse, kamu sektöründeyse memuriyette yükselip terfi alacağına ve kazancının artmasına delalet eder.

Rüyada Birinin Başının Kesildiğini Görmek

Rüyada birinin başının kesildiğini görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin dertlerden kurtulmaya, stresli hayatın normale dönmesine ve huzura ermeğe delalet etmektedir. Hayatta yaşanan sorunların üstesinden gelerek hayatında pozitif başlangıçlar yapmaya da delalet eder. Yeni umutlara yelken açmaya ve kafasında yer etmiş olumsuz fikirlerden kurtularak sağlıklı bir hayata delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri