Rüyada Bal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bal Görmek

Okunma Sayısı: 210

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek, helal bir mala veya helal mirasa işarettir. Yine bal görmek; din ve iman şevkine, delalet eder. Rüyada bal görmek, dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya, dünya ehli için zahmetsiz kazanca, insanın eşiyle arasındaki muhabbete, insanlar tarafından kıskanılmaya delalet eder.

Rüyada Bal Satmak Görmek

Rüyada bal sattığını görmek, uzaktan bir haber alınmasına, Rüyada bal satın almak, kişinin mükâfatlandırılacağına delalettir.

Rüyada Petekten Bal Yemek Görmek

Rüyada bir petekten bal yediğini görmek, kişinin sevdiği insanlardan iyi bir haber alacağına delalet eder. Rüyada süzülmüş ya da ateşte eritilmiş bal görmek güvenilir bilgiye, insanı hidayete ermesine, doğumu yaklaşan çocuğa, zorlukla kazanılan mala işaret eder.

Rüyada Bal Yemek Görmek

Rüyada bal yemek, hastalığın iyileşmesine, kovandan bal çıkarmak, zorlukla beraber kazanılan hayırlı mala, kap eğer balı bozacak türde ise, malın azalmasına; dağ ya da ormanda bal petekleri bulmak, nail olunacak mirasa delalettir. Aynı zamanda bal yemek, hem zengin olmaya hem de aşk hayatında şanslı olmaya delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.