Rüyada Bakır Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bakır Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Bakır Görmek

Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söze delalet eder.

Rüyada Bakır Para Atmak Görmek

Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden kurtulmaya delalet eder. Rüyada bakır madeninden para görmek, iflasa, fakirliğe, zarurete ve hakarete delalet eder.

Rüyada Bakır Para Bulmak Görmek

Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, gerçek hayatta kavga etmeye ve aradaki fitneye delalettir. Bakır görmek, mala ve maddi ferahlamaya; bakırı elinde tutmak, düşmanından gelecek zarara delalet eder.

Rüyada Bakır Kap Görmek

Bakır kap, rızka; bakırcı görmek, iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder. Rüyasında bakır gören kimse, mutlu bir yuva kuracağına, yeni bir yerden gelir sağlayacağına delalettir. Rüyada bir yerden bakır çıkardığını görmek, kısmetinin artacağına delalet eder. Rüyada bakırı işleyip kap kacak haline getirdiğini görmek, teşebbüs ettiği bir işte başarı kazanacağına, kendi emeği ile büyük paralar kazanacağına, bir mal almaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar