Rüyada Bağ Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Bağ Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 203

Rüyada Bağ Görmek

Rüyada bağ görmek gerçek hayatta, hayır bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin Allah katında makbul kullar arasında olduğuna, iyilik ve güzelliği bulmaya, hayırlı ameller yapacağına delalet eder . Güç ve kudret sahibi olmaya, şifa bulmaya, zenginliğe, huzura, berekete ve kısmete delalet eder. Rüya sahibinin gönlünden ve aklından geçenlerin gerçek olacağına hiçbir işinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalet eder. Bağ görmek, nurlar içinde olmaya ve kötülüklerden korunmaya da delalet eder.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada asma görmek gerçek hayatta kazanılacak paraya, edinilecek mala, bağ ve asma yapraklarını görmek gerçek hayatta bekar bir erkek ise huyu da kendi de güzel bir hanın ile evlilik yoluna gireceğine, evlat isteyen kimsenin ikiz bebekleri olacağına, sevdikleri ile uzakta ide tekrar bir araya gelmeye delalet eder.

Rüyada Asma Dallarından Su Almak Görmek

Rüyada asma dallarından su elde ettiğini gören kimse gerçek hayatta bir kadının malı ya da parasından faydalanacağına, zengin bir kadının yardım eli uzatacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.