Rüyada Badem Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Badem Görmek

Okunma Sayısı: 155

Rüyada badem görmek

Rüyasında badem gören kişi ya da kişilerin verdiği ayrıntılara göre açıklaması ve yorumlaması değişebilir.

Rüyada mevsiminde badem görmek

Rüyasında mevsiminde bademi yeşil iken yani çağla halinde gören kimse hayatında bir iş kapısı açılacağının haberini alır. Temiz ferah haberlerin işaretçisidir.

Rüyada mevsiminde badem (çağla) yediğini görmek

Rüyasında çağla halinde bademin taze halini yediğini gören kimse hali hazırda bir işi varsa helal kazanca ve kâra, sağlık ve sıhhate kavuşacağına, berekete habercidir.

Rüyada olgun tatlı badem yediğini görmek

Rüyada tatlı badem yediğini gören kimse, evdeki huzur ortamının artacağına aile bireylerinin kenetleneceğine ağız tadına ve beraberliğe yorulmaktadır.

Rüyada badem ağacından badem toplamak

Rüyasında bademi ağacından toplayan kişi ya da kişiler iş hayatında hedeflerini tutturur, başarısı artar ve girdiği her mücadeleden alnının akıyla çıkar. Eğer yeni bir işe başlamışsa tasarlayacağı yeni projelerle mevki ve makam sahibi olabilir. Amirleri müdürleri ve iş arkadaşları tarafından saygı görür ve değeri artar. Ayrıca rütbe alacağı anlamını da taşıyabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar