Rüyada Ayva Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ayva Görmek

Okunma Sayısı: 328

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, rüya sahibinin hasta ise son bulacağına, meslek hayatında yükselme yaşayacağına, tüccar ise başarılara ve zaferlere delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına, uzun bir seyahate çıkabileceğine ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine delalet eder.

Rüyada Ayva Yediğini Görmek

Rüyada ayva yediğini görmek, rüya sahibinin yakınlarından birini kaybedeceğine ya da sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva yediğini görmesi, kendisinin itibar sahibi olacağına, iş hayatında başarılar yaşanacağına ve kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada Ayva Satın Aldığını Görmek

Rüyada ayva satın aldığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta bir hastalık ile uğraşacağına, işlerine bir süre ara vermesi gerektiğine delalet eder. Rüyada ayva satın aldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına da delalet eder.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve bütün hayallerine kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva ağacı görmesi, kendisinin maddi anlamda rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar