Rüyada Ayı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ayı Görmek

Okunma Sayısı: 159

Rüyada ayı görmek; kötü niyetli, akıl mantıktan uzak, nezaketten yoksun, adalet duygusu olmayan erkek bireye yorulur. Rüyasında ayı gören kişi ortalığı bulandıran, laf taşıyan, kötü niyetli insanların sizinle uğraşmasına bağlanır. Kişinin sosyal çevresi içinde saygınlığını kaybetmesi için uğraşan düşmana haberci olmakla beraber, öldürmek ölüme teşebbüs anlamına da gelebilir.

Rüyada ayıya binmek

Rüyasında ayıya bindiğini gören kimse, kötü niyetli Haris insanların şerrinin üstesinden geleceğini, iyi niyetiyle olan bütün kötülükleri bastıracağına yorumlanmaktadır. Buna ek olarak rüyasında ayıya bindiğini gören kimse devlet makamında bir işte başarısına müjdecidir.

Rüyada ayı derisi görmek

Rüya sahibinin zenginliğine hayatında helal mala yorulur. Atılacağı ticarete yeni bir girişimde bulunacağına fakat buna karşıt olarak öfkeye delalet eder. Bu süreçte hayatının dönüm noktasını yaşayacak olan rüya sahibi nefsi öfkesine hakim olmalıdır. Geçmişte adadığı ve yerine getirmediği bir adak varsa mutlaka adaklarını yerine getirmeli, hali hazırda maddi durumu iyi biriyse fakirlerin karnını doyurmalı rızkının küçük de olsa bir kısmıyla çocuk sevindirmelidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri