Rüyada Ayakkabı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ayakkabı Görmek

Okunma Sayısı: 207

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada iyi ve güzel bir ayakkabı görmek, devlet ve ikbale, kazancın artmasına delalet eder. Kötü ve eski ayakkabı görmek bu durumun tam tersine delalettir. Rüyada savrulmuş birçok ayakkabı görmek, boş şeylerle vakit geçirmeye delalettir.

Rüyada Büyük Ayakkabı Görmek

Rüyasında büyük ayakkabı gören kimsenin, sıkıntılarından kurtulacağına, ferahlayacağına ve huzura kavuşmaya, Dar ayakkabı görmek ise çok sıkıntılı bir hal içinde olmaya ve üzüntüye delalet eder. Rüyasında ayakkabının tekini kaybettiğini görmek servetin bir kısmının kaybedilmesine, rüyada ayakkabıları parçalanmış görmek, kişinin eşinin vefatına delalettir.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek

Rüyada yeni bir ayakkabı görmek, zenginlik ve servete delalettir. Rüyada alınmış yeni bir ayakkabının giyilmediğini görmek veya ayakkabı kaybetmek, gelecek kötü günlere delalettir. Rüyada rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yırtık ayakkabı, gerçek hayatta tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet eder. Rüyada ayakkabı diktirmek, üzüntülere ve terk edilmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar