Rüyada Atladığını Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Atladığını Görmek

Okunma Sayısı: 221

Rüyada Atladığını Görmek

Rüyada korku veya çabuk hareket ederek bir yerden bir yere atladığını görmek, yakın zamanda can sıkıcı bir söz işitileceğine delalet eder.

Rüyada Yüksek Yerden Atlamak Görmek

Rüyada yüksek bir yerden aşağı atladığını görmek, kişini iyi halden kötü hale geçeceğine, aşağıdan yukarıya sıçramak ise, bu kişinin çabucak yüksek rütbelere ulaşacağına delalettir. Rüyada yükseklerden aşağıya düşmek, kişinin saygınlığının azalacağına delalet eder.

Rüyada Atlayarak Bir Engel Aşmak Görmek

Rüyada bir engeli aşmak amacıyla bir yerden atlamak, bir zorluğun üstesinden gelmeye; bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istenmeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder. Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişeceği anlamına da gelebilir. Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğinizi görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören kişi, büyük bir üzüntüden kurtulur. Bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kişinin kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan sıyrılıp, temize çıkacağının işaretidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri