Rüyada Arazi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Arazi Görmek

Okunma Sayısı: 273

Rüyada Arazi Görmek

Rüyada arazi görmek, gerçek hayatta iyi bir eş ile tabir edilir. Bekar bir kimsenin rüyada arazi satın aldığını görmesi, onun evleneceğine delalet eder.

Rüyada Verimli Bir Arazinin Sahibi Olmak Görmek

Rüyada arazisinin verimli mahsul ile dolu bulunduğunu görmek, rüya sahibinin evlatları ve torunları olacağına delalet eder. Rüyada kendini geniş bir sahrada bulan kişi, kısa süreli bir yolculuğa çıkacağına, Araziyi kazdığını görmek, gaipten mal bulmaya delalet eder.

Rüyada Arazide Kaybolmak Görmek

Rüyada bir kimsenin kendisini arazinin yuttuğunu görmek bela ve musibet bulmaya, gam ve keder görmeye delalet eder. Rüyada ayaklarının altında arzın toplandığını yani kısalıp azaldığını görmek, ömrün nihayete erdiğine delalet eder.
Rüyada arazinin altında titrediğini görmek, tehlike ve hüsrana işarettir. Bir arazi üzerine köprü inşa ettiğini görmek, dinde kuvvetli olmaya işarettir. Yerden avuç avuç toprak alıp yediğini görmek, zenginliğe delalet eder.

Rüyada tekrar bir araziden diğerine geçerek yürüdüğünü görmek, bir memleketten bir başka memlekete sefer edeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.