Rüyada Araştırma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Araştırma Görmek

Okunma Sayısı: 226

Rüyada Araştırma Görmek

Bir kimse rüyasında araştırma görür ise gerçek hayatta şüphe ettiği bir durumun bulunduğuna ve bu durumu açıklığa kavuşturmak için bir takım planlar hazırladığına delalet eder.

Rüyada Araştırmacı Birini Görmek

Rüyada araştırmacı birini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta mutlu olmayı öğreneceği anlamına gelir. Rüya sahibi yaşayacağı bir takım güzel durumlar ile birlikte mutlu olmanın ne anlama geldiğini öğrenerek şükür sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada İlmi Araştırmacı Görmek

Rüyada ilmi araştırmada bulunan birini görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında başarılı olmanın sırrını öğreneceğine, bu öğreti sayesinde hayatını yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada Sağlık Araştırmak Görmek

Rüyada sağlıkla ilgili bir problemi araştırmak görmek gerçek hayatta bir insanı şifa bulması için doktora götürülmesine, yakında bir kimsenin hastalık ile uğraşmasına delalet eder. Rüyada kalbi olarak bir insana güven duyulduğunu ve onunla ilgili hiçbir konudan şüphe duymadığı için, onu sorgulayıp araştırma yapmadığını görmek, etrafındaki dostlarınızdan emin olunacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar