Rüyada Anırmak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Anırmak Görmek

Okunma Sayısı: 164

Rüyada Anırmak Görmek

Rüyasında kendini bir eşek olarak görüp anırdığını gören bir kimsenin gerçek hayatında yaptığı bir şeye karşı tahammülünün kalmadığına, elinden gelen tüm çabayı sarf ettiğine, bu konu hususunda söylenecek sözün ya da elden gelen bir şeyin kalmadığına delalet eder.

Rüyada Anırdığını Görmek

Rüyasında eşek olmadan anırdığını gören rüya sahibinin gerçek hayatta içinden çıkamadığı bir durum içerisinde olduğuna ve bu duruma oldukça üzüldüğüne delalet eder. Rüyada anırır gibi bağırdığını görmek ise bir kimsenin yaşadığı zorlukları bir kimse ile paylaşmak için büyük arzu duyduğuna delalet eder.

Rüyada Anıran Bir Eşek Görmek

Rüyasında bir eşeğin anırdığını gören bir kimse memleketinden uzakta yaşıyor ise memleketinden yakın zaman içerisinde bir haber duyulacağına delalet eder. Rüya sahibi rüyada anıran eşeğin sesinden huzursuz olmuş ise bu haberin can sıkıcı olacağına delalet eder. Öte yandan eşeğin sesini duymak rüya sahibinin neşelenmesini sağlıyor ise oldukça güzel haberler alacağına delalet eder. Öte yandan eşeğin anırması beklenmedik bir misafir geleceğine de delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri