Rüyada Anı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Anı Görmek

Okunma Sayısı: 223

Rüyada Anı Görmek

Rüyada bir anısını gören kimsenin gördüğü olaylar da rüya tabiri için önemli detaylar ve anlamlar taşıyabilmektedir. Rüyada anı görmek rüya sahibinin uzun süredir aklını meşgul eden durumlar ile baş etmeye çalıştığına delalete der. Kişi rüyasında bir anısı sebebi ile zorluk görmüş ise gerçek hayatta sevineceği haberler alacağına, durmuş bir işinin olacağına, beklediği bir şeyin eline ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Mutlu Bir Anı Görmek

Rüyasında mutlu olduğu anılarından birisini gören kimsenin gerçek hayatta bağımlılıkları olan kimse olduğuna delalet eder. Öte yandan rüya sahibinin maddi bir eşyaya bağlı olduğu kadar manevi duygulara da bağımlılık duyuyor olabileceğine delalet eder. Saplantılı bir sevgiye ya da sürekli mutsuz olacağı şeyleri düşünmeye eğilimli olduğuna da delalet etmektedir.

Rüyada Anı Anlatmak

Rüyada bir anısını anlatan kimsenin gerçek hayatta duyduğu özlemlere delalet etmektedir. Bu kişi vatanından uzak ise memleket özlemi, sevdiklerinin özlemi ya da anne baba özlemi çekiyor ise en kısa sürede kavuşup hasret gidereceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.