Rüyada Anason Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Anason Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Anason Görmek

Rüyada taze çiçek açmış bir anason gören rüya sahibinin, hayatında mutluluk ve saadet dolu bir takım haberler alacağına, bu haberler sayesinde işlerin, yoluna koyacağına, çevresinden bir kimsenin mutluluğuna şahit olacağına ya da birilerine yardım ederek bundan mutluluk duyacağına delalet eder.

Rüyada Anason Yediğini Görmek

Rüya sahibinin çevresinde bulunan insanlardan hayırlı haberler alacağına ve rüyayı gören kimsenin menfaatine olacak olayların gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada görülen taze anason, kuru anasondan daha hayırlı haberlere yorulur. Kuru anason gören kimse uzun süre bekleyeceği ve sonunda mutluluk yaşayacağına delalet eder.
Rüyasında anason gören kişinin evine beklenmediği bir misafir gelebilir. Bu misafir sayesinde beklediği haberler var ise olumlu sonuçlar alır ve aldığı bu habere çok sevinir. Rüyada çiçek açmış anason ağacı görmek, müjdeli haberler ile karşılaşmaya, rüya sahibinin istediği bir şeyi başaracağına, beklediği bir kimsenin geleceğine delalet eder. Rüyada anasonun kokusunu alıp bundan rahatsız olmak, arasında hile olan bir takım olayların gerçekleşebileceğine delalet eder.

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri