Rüyada Ana Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ana Görmek

Okunma Sayısı: 195

Rüyada Ana Görmek

Rüyada anne görmek oldukça hayırlı bir rüya olup rüya sahibinin gerçek hayatta mutluluk ve huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Annesini Görmek

Rüya sahibinin kendi annesini görmesi gerçek hayatta aldığı hayır duasına, anne tarafından kalacak mirasa, annenin bırakacağı altın ya da paraya delalet eder.

Rüyada Annesi Hasta Görmek

Rüyasında annesinin hasta olduğunu gören kişinin gerçek hayatta annesi ile kuvvetli bağları olduğuna, alacağı bir desteğe, işi için yapacağı güçlü bir atılıma delalet eder.

Rüyada Annesinin Kendisini Doğurduğunu Görmek

Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta hasta ise şifa bulacağına, fakirlik içinde olan kimsenin elinin bollaşacağına, bir musibetten kurtulmaya, temiz ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, dargın eşlerin barışacağına, bebeği olmayan kimsenin evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Annesini Ölmüş Görmek

Rüyada annesini ölmüş olarak gören bir kimsenin gerçek hayatta bir iş ile uğraşmasına, ölmüş olan annesini tekrardan öldüğünü görmesi ise gerçek hayatta huzura kavuşacağına, zor zamanlarını atlatacağına, Allah rızası için çalışacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.