Rüyada Amele Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Amele Görmek

Okunma Sayısı: 157

Rüyada Amele Görmek

Rüyada amele görmek gerçek hayatta rüya sahibinin büyük bir hastalık getireceğine ve uzun süre bu hastalık ile uğraşacağına delalet eder. Eğer fabrikada çalışan birilerini görür ise hayatta istediği şeylere sahip olabilmek için düzen ve plan yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kendini Amele Olarak Görmek

Rüyada kendini amele olarak bir yerde ya da inşaatta çalıştığını gören rüya sahibinin gerçek hayatta tüm zorluklardan kurtulacağına, bu zorlukların sonunda istediğine kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin işsiz ise yakın zamanda iş bulacağına, bekâr bir kimse ise güzel bir evlilik gerçekleştireceğine, çocuk arayan kimsenin hayırlı bir evlada sahip olacağına, atama bekleyen birinin yakın zamanda atama alacağına delalet eder. Rüyayı gören kimse öğrenci ise okulunda derece alacağına, rüya sahibi tüccar ise işlerinin kat be kat artarak malını çoğaltmaya delalet eder.

Rüyada Amele Doyurmak Görmek

Rüyada bir amelenin karnını doyuran kimse gerçek hayatta bir musibet ile karşılaşacağına bu musibetten kurtulmak için sadaka vermesi gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri