Rüyada Amel Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Amel Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 168

Rüyada Amel Görmek

Rüyada amel iki anlam taşımaktadır. Bunlardan biri ishal olmak anlamına gelmekte, ikincisi ise öteki dünya inancı ile yaptığımız iyi ya da kötü olan her şeye verilen isimdir. Rüyada amel olduğunu gören kimse gerçek hayatta bol para ile karşılaşacağına, beklenmedik bir yerden gelecek paraya, yapılacak bir işte beklenenden çok para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Amel Defteri Görmek

Rüyasında amel defterini gören kimsenin sezgileri kuvvetli ve iyi bir insan olduğuna delalet eder. İnsanlık için meydana gelecek önemli gelişmelerin yaşanacağı zamanların yaklaşmakta olduğuna, adaletin sağlanacağına delalet eder. Rüyada amel defterlerinin dağıtılarak kendi defterinin sağ eline verildiğini gören kimsenin kurtuluşunu müjdelemekte olup rüya sahibinin yaptığı iyi şeylere devam etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada amel defterinin sol eline verildiğini gören kimse gerçek hayatta günaha dalacağına, yanlış yapmakta ısrar ederse helak olacağına delalet eder.
Amel defteri kişinin yaptığı tüm iyilik ve kötülüğü kaydeden görevli meleklere, Amel defteri haklı ile haksızı ayırt eden adil kimseye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri