Rüyada Ambar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ambar Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Ambar Görmek

Rüyada içi dolu olan bir ambar gören bir kimse için her şeyin gün yüzüne çıkması demektir. Bu kişi içinde bir şeyler bulunan yani dolu olan bir ambarı görüyor ise bu tabir kişinin içindeki tüm kötülük ve iyiliklerin ortaya çıkacağına delalet eder. Ayrıca başka bir yoruma göre ise rüyada ambar görülmesi rüya sahibinin yeni iş imkânları kazanması olanağının var olduğuna ve yeni kısmet veya kısmetlerin kendisine geleceğine işaret eder.

Rüyada Kapısı Açık Ambar Görmek

Rüyada kapısı açık yani yeni ürünlerin depolanması için hazır durumda bulunan bir ambar görülmesi rüyayı gören kimse için iyiye işarettir. Rüyada kapısı açık ambar görmek kişinin huzur ve ferahlığa tez zamanda ulaşması ve sıkıntılarının yok olması anlamlarına gelmektedir. Rüyada bir buğday ambarı gören rüya sahibi eğer ambar dolu ise rızk kapılarının kendisi için açık olması ve bolluk ve bereket içinde yaşanacak günlerin habercisi iken boş bir ambar görmek ise sıkıntı yaşanabilecek olan günleri işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar