Rüyada Altınoluk Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Altınoluk Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 186

Rüyada kendisini Kâbe’nin altınoluğunun altında gören kimse, Allah’ın rahmetine kavuşmak için harcamış olduğu çabaları çoğaltması gerekir. Bir kimsenin rüyada altından bir oluk görmesi bu bireyin rızkının açılacağı anlamına ve gelen yerden paranın ziyadesiyle geleceğine işaret eder.

Rüyada Altınoluktan Su Aktığını Görmek

Rüya sahibinin kendisinde ve yakınlarında maddi olarak bir yükselme yaşanacağına, bir ferahlamanın peyda olacağı anlamına gelir.

Rüyada Altınoluktan Pis Su Aktığını Görmek

Rüya sahibinin bugüne dek severek yaptığı ve pek çok kazancın kazanılmış olduğu bir işten bir süreliğine sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altınoluktan Kan Aktığını Görmek

Rüya sahibinin sağlıklı bulunduğunu düşündüğü bir yerinde bir rahatsızlık meydana geleceğine delalet eder. Rüyada altınoluktan su içtiğini görmek sevinçli ve huzurlu başlayacağı bir işin iyi sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada altınoluk başlangıcında su içmeyen bir kalabalık görmek hayırlı bir iş için insanların bir araya geleceğine ve el birliği ile bu işin hallolacağına delalet eder. Rüyada altınoluk başlangıcında yalnız bir çocuk görmek geleceğinin parlak olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar