Rüyada Altın Satın Almak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Altın Satın Almak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 214

Rüyada altın aldığını gören bir kişinin gerçek hayatta kedine örnek aldığı bir kimse olduğunu ve bu kişinin izinden yürüdüğünü, bu kişiye özenerek onun yaptığı şeyleri yaparak hayatını sürdürdüğüne delalet eder.

Rüyada Külçe Altın Aldığını Görmek

Rüyasında külçe şeklinde altın aldığını gören bir kimsenin gerçek hayatında bazı şeyleri oldurmak adına çok çaba sarf ettiğine, emek ettiği bu şey için oldukça zor yollardan ve sınavlardan geçtiğine, ancak bu zorlu sınavların rüya sahibine maddi ve manevi kazanç olarak geri döneceğine bu şeyi pes etmeden başaracağına delalet eder. Ayrıca bu başarısında rüya sahibine bir kimsenin yardımcı olacağına ve rüya sahibinin o kişiye şükran ve minnet duyduğuna delalet eder. Rüya sahibi kendisine yardımcı olan kimseye gönülden bağlı olup bir gönül borcu hissettiğine de delalet eder.

Rüyada Altın Değiş Tokuş Etmek

Rüyada biriyle değiş tokuş yaparak o kişiden altın aldığını gören kimsenin gerçek hayatta, farkında olmadan derdi olan ve çok zor durumda olan birinin derdine derman bulacağını, onu sıkıntısından kurtaracağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.