Rüyada Alman Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alman Görmek

Okunma Sayısı: 157

Rüyada Alman görmek; çok bildiğiniz, hakim olduğunuz bir çevrede insanlar üzerinde kurduğunuz hakimiyeti kaybedeceğinize ve başka çeşitli anlamlara yorulmaktadır.

Rüyada bir turist olarak Alman görmek

Rüyada Alman bir turist gören kimse kişiyi turist olarak gördüğü için bulunduğu ortamı kısa zamanda değiştirecek ve çok daha yüksek enerjili bir ortama girecektir. Gördüğü turist rüyada kişinin kendisini temsil eder. Alman turist kendini açıklayabiliyorsa dili bilmemenin önemi olmadığını kişinin gireceği yeni ortama çok çabuk adapte olacağı ve kabul göreceğine işaret eder.

Rüyada Alman olduğunu görmek

Rüya sahibinin kendini rüyasında Alman olarak görmesi sıkıntılı günlerden geçtiğine delalet eder. Dili konuşabiliyorsa bu günleri hayırlı ve kısa zaman içerisinde atlatacağına yorumlanır. Dili konuşamıyorsa hayatında ticari alanda veya eğitim alanında yepyeni daha önce bilinmemiş ve hiç denenmemiş bir girişimde bulunacağına müjdecidir. İyiye yorumlanmakla beraber kimi tabirci tarafından farklı anlamlara da yorulabilmektedir.

Rüyada Alman dilenci görmek

Hayatınızda birilerinin iyi niyetinizi suistimal edeceğine dikkatli olmanız ve gözlem yapmanız gereken bir süreçten geçeceğinize işaret eder. Dilenci sizden para istiyorsa ve siz de parayı veriyorsanız birinin size tuzak kuracağı ama o tuzağa kendi düşeceğine habercidir. Niyetinizi temiz tutmak adına negatif alanlardan uzak durmanız gerektiğine de yorulabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri