Rüyada Almak ve Satmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Almak ve Satmak

Okunma Sayısı: 238

Rüyada almak ve satmak; kişinin çoklu yönlerinde değişikliğe gideceğini, multidisipliner bir konuda karar merci haline geleceği ve daha birçok anlama gelmiş olabilir.

Rüyada almak ve satmak

Rüyayı gören kimsenin birinden bir şey aldığını görmesi aldığı nesneye göre yorumlanmaktadır. Rüyada satış yapmak ise ticari bir alanda yakalanacak başarıya delildir.

Rüyada meyve almak ve satmak

Rüyada meyve aldığını gören kimsenin hayatına bereket akacağına işaret eder. Meyve alan kimsenin meyvenin temiz olması halinde bol kazanç, aile ilişkilerinin düzelmesi gibi hayırlara da habercidir. Rüyada meyve aldığını gören kimsenin, almış olduğu meyveyi yemesi halinde hayatındaki kıtlığın biteceği ömrü boyunca maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine yorulur. Rüyada meyve satan kimse kendi yetiştirdiği meyveleri mutlulukla satıyorsa hayatı boyunca çok emek verdiği bir şeyin sonuçlarını temiz ferah bir şekilde alacağına ve işlerinin her daim rast gideceğine yorumlanır.

Meyve satan kimse mutsuz ise sahip olduğu bir malını elden çıkaracağı, aileyle bölüşülemeyen bir miras var ise paydan hakkını alamayacağı gibi anlamları da içinde barındırır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.