Rüyada Allık Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Allık Görmek

Okunma Sayısı: 165

Rüyada allık görmek

Kişinin genel görüntüsünü düzene sokacağına, hayatını süsleyecek yeni hobiler bulacağına, kendine daha çok zaman ayıracağına, kendini sevmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada allık aldığını görmek

Rüya sahibinin rüyada allık aldığını görmesi, hayatına vizyon katacak yeni kararlar aldığına veya en koşa zamanda alacağına ve alışkanlıklarını revize edeceğine delalet eder.

Rüyada allık sürdüğünü görmek

Rüya sahibinin hayatında köklü bir değişikliğe gideceğine, zevk ve neşe ile işlerini yapacağına, mutlu olacağı bir konuyu kendine meslek edineceğine ve yeni bir çevre kurulacağına habercidir.

Rüyada birine allık hediye ettiğini görmek

Rüya sahibi rüyasında kendisinin birine hediye olarak allık aldığını görüyorsa, hediyeyi aldığı kişiyi önemli bir konuda yönlendireceğine işarettir. Saygın biri olduğu anlamını da taşır.

Rüyada birine allık sürmek

Rüyada rüya sahibi birine allık sürdüğünü görüyorsa elinin bereketinin artıp çevresine faydalı biri haline geleceğine delildir. Bir başkası rüyada rüyanın asıl sahibine allık sürüyorsa bir kutlamaya şenliğe yeni bir oluşuma habercidir. Güzel değişiklikler ve mucizelerin olması an meselesidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri