Rüyada Allah’ı Zikretmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Okunma Sayısı: 222

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Rüyada zikretmek türlü türlü anlamlara gelmektedir.

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Hayırlı amel, bol kazanç, Kadir kıymet bilmek, ahiret hayatının iyi olacağına müjdecidir. Manevi yaşama yönelme, parasal kazançlardan çok yüreklere hitap etme, dünya işlerinin kolaylaşacağı anlamlarını da içerisinde barındırır..

Rüyada isim zikrettiğini görmek

Rüya sahibi birini güzel anmak için ismini zikrediyorsa hayır kapılarının açılacağına aranmayan bir akrabayla aralarının düzeleceğine sosyal çevresinin bir anda ikiye katlanacağına delalet eder. Topluluklarda söz sahibi olduğunuzun da bir işaretidir.

Rüyada tanınmayan bir ismi zikretmek

Rüya sahibinin hatırlaması gereken bir vefa borcu olduğuna ve bu manevi borcu elinden gelen en erken zamanda ödemesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada bir olayın hatırlatılmak için zikredilmesi

Rüyayı gören kişinin normal hayatında kıymetinin bilinmediği, hakkının yendiği ve yalnız bırakıldığına yorulur. Zikredilen olaya göre haklılığının açığa kavuşacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada yapılan iyilikleri zikretmek

Her şeyin farkında olduğunuzun göstergesidir. Manası; size yapılan hiçbir iyiliği karşılıksız bırakmadığınız çok vefalı bir dost olduğumuzdur. Güvenilirlik, onur ve mertliğe yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.