Rüyada Allah Demek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Allah Demek

Okunma Sayısı: 229

Rüyada Allah demek

Hayırlı bir kulluğa, insanın nefsine galip geleceğine, manevi hayatının kutsallığına, dualarının duyulduğuna ve cevap verildiğine müjdelenmektedir.

Rüyada Allah dediğini gören kimse

Dertlerinden kuş misali hafifleyeceğine, Allah’a sığındığına, işlerinin her daim yolunda ve rast gideceğine, imanının dolu ve kuvvetli olduğuna, temiz amel sahibi olduğuna, iyi niyetine, dostluğuna habercidir. Rüyasında Allah dediğini gören kimsenin duaları mutlaka duyulmuştur. Üzerinde düşündüğü bir sıkıntısı varsa mutlaka bitecek ferahla yeni günleri karşılayacaktır.

Rüyada başkasının Allah dediğini gören kimse

Allah’ın (C.C) adının anılması ve onun duyması sebebiyle bol kısmet sahibi birisi olduğuna işaret eder. Allah’ın sevdiği kullarından biri olmak için her daim çabalayan bir kul olduğunun habercisidir. Güzel yaşama, onur ve şerefe delalet eder.

Rüyada Allah dedirtmek

Allah dedirtilen kişi hali hazırda Allah inancı olan bir ise inancının tazelenmesi gereken birine yardımda bulunacağınıza, inanmayan biri ise maddi manevi kayıplar yaşayan biri ile karşılaşacağınıza yorulur. Düzensiz ilişkiler, güven problemleri, ilişki sorunsalı yaşamanın da habercisi olabilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar