Rüyada Alkol Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alkol Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 206

Rüyada alkol görmek

Değişik mahiyetlerde anlamlara içerikleri bakımından ayrılırlar.

Rüyayı gören kimse alkol aldığını görüyorsa

Rüya sahibinin rüyasında alkol satın aldığını görmesi alkolü içmiyorsa hayatından temizleyemediği bir şeyi hiç beklemediği bir anda tamamen temizleyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kötülüklere tövbe ettiği anlamını da taşıyabilir. Bu tarz rüyaları gören kişiler imanlarını daha çok artırmak için uhrevi hayata yönelmelidirler.

Rüyada alkol aldığını (içtiğini) görmek

Kişinin başında türlü belalar olduğunu, Karanlık meselelere karıştığını, dedikoduculuğu, haksız kazancı, zorbalığı düşmanlığı temsil eden bir rüyadır.
Rüyada alkol alıp sapıttığını gören kimse; Maneviyatını kaybetmeye yakın kimsedir. Bu rüyayı gören kişiye tevbe ve istiğfar etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibi alkol alıp sapıtan başka birini rüyasında görmüş ise gördüğü kişiye çok büyük bir yardımı dokunacak ve hayırlara vesile olacak demektir.

Rüyada alkol damıtmak

Pis bir işe, pisliğin çoğaltılmasana, dağıtılmasına ve teşvik edilmesine kısacası harama rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişi alkolü başkasının damıttığını görüyorsa bir pislikten haberdar olacağını ve ancak onun yardımı olursa problemin çözüleceğinin habercisidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.