Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 314

Rüya sahibinin kazancının bollaşacağına, daha sosyal bir çevreye gireceğine, herkes tarafından önemsenen saygı duyulan biri haline geleceğine, hoş sohbete, keyifle geçirilecek bir ömre, zorlukların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada gıda alışverişi yaptığını gören kişi;

Sorumluluklarının farkında olan, ne istediğini bilen, tuttuğunu koparan biri olduğunuza işaret etmektedir. Ailesine yarar sağlamak için çalışan biri olduğunuz anlamına da gelmektedir.

Rüyada kıyafet alışverişi yaptığını görmek;

Alınan kıyafetler resmî ise makam ve mevki sahibi olunacağına, büyük işler yapılacağına, ticari alanda ulusal veya uluslararası girişimcilik isteklerinin yeşereceğine delalet eder. Rüyada alışveriş yaparken alınan kıyafetler şayet  günlük kıyafetler ise, sonunda aranan huzurun ve rahatlamanın geleceğine, keyfi işler için maddi zorluk çekilmeyeceğine, yorulmadan yaşanacak bir hayata erişileceğine, daha uzun süreli oluşumlarla sosyal hayatın tazeleneceğine, farklı bölgelerden hiç beklenmeyen iş teklifleri alınacağına yorumlanmaktadır. Kişi rüyada alışveriş yaptıktan sonra aldığı kıyafetleri hemen giyiniyorsa tez canlı bir kişilikte oluşuna ve bir anda zenginleşeceğine habercidir. Yaşam kolaylaşacak dualar kabul olacaktır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.