Rüyada Alışkanlık Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alışkanlık Görmek Ne Demek

Okunma Sayısı: 205

İnsanın yükselen ve alçalan yönlerinden haber vermektedir. Buna ilaveten kişinin öz benliği adına olumlu değişiklikler yaratmak isteyeceği bir döneme gireceğine rivayet edilir.

Rüyada iyi alışkanlık sahibi olduğunu görmek;

Hayırlı bir evlat olunacağına, anne babanın rızasına, dingin ve sade bir yaşama, tutkularını bulacağına, keyif alınan bir hayatın yaşama sürecine uydurulacağına işaret eder.

Rüyada iyi bir alışkanlık edindiğini görmek;

Rüya sahibi rüyasında iyi bir alışkanlık edindiğini görüyorsa hayatının uzunca bir süresinde vazgeçmek istediği zehirli bir duygusunu ya da hüsnükuruntusunu bırakacağına müjdecidir. Daha nezih bir çevrede daha güzel vakit geçireceğine yaşamdan daha fazla haz alınacağına da yorulur.

Rüyada bir çocuğa iyi  alışkanlık edindirmek;

Aile fertlerinden kural tanımayan birine kişinin potansiyelini göstererek kendisine saygı duymasına vesile olacağınız anlamına gelir. Rüyada bir çocuğa iyi bir alışkanlık edindirdiğini gören kimse iyi bir gözlemcidir. Henüz bir meslek sahibi değilse öğretmenlik, söz yazarlığı, motivasyon konuşmacılığı gibi mesleklere yönelim sağlayabilir. Çocuk kişinin ruhunu temsil ettiği için sebata da yorumlanabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.