Rüyada Alıngan Olmak Alınganlık Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alıngan Olmak Alınganlık Görmek Ne Demek

Okunma Sayısı: 179

Rüyada alınganlık görmek çok çeşitli anlamlar taşımaktadır.

Rüyada rüya sahibinin sürekli alınganlık göstermesi;

Bulunduğu ortamlarda insanları yeterince dinlemediğini, iletişim eksikliğinin baş gösterdiğini, havadan nem kapan biri olduğunu göstermektedir.

Rüya sahibinin bir tanıdığının rüyada sürekli alınganlık göstermesi;

Rüyayı gören kişinin yersiz bir şekilde yanlış anlaşılacağına olayların gereksiz büyüyeceğine ve bundan başının ağrıyacağına yorumlanır. Kişinin hem aile hem iş hem de sosyal hayatında daha kontrollü ve planlı davranması gerektiğine işarettir.

Rüya sahibinin tanımadığı birinin rüyasında alınganlık göstermesi;

Yeni tanıştığı insanların kendisini sevmesi ve daha kolay kabul görebilmek adına çok taviz verdiği anlamına gelmektedir. Tanımadığı birinden alınganlık gören kimse kendisinde fark etmediği zayıf bir yönünün kibir, başı büyüklük, kendini beğenmişlik gibi toksik duyguların var olabileceğine; bu yönlerini merhamet, vicdan, sevgi gibi güzel duygularla değiştirmesi gerektiği anlamlarına da rivayet edilebilmektedir. Kendinde düzeltemediğini huyları karşısındaki kişinin tavır ve edalarından seçebilmeli ve ders çıkarmalıdır. İnsanları daha çok dinlemeli fakat sürekli olarak kendini aşağı çekmek pahasına, sevilmek pahasına  onaylamamalıdır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar