Rüyada Alevi Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alevi Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 149

Rüya sahibinin Alevi bir insan görmesi gördüğü kişi sarıklı veyahut başı sargılı temiz ise iyi huylu güzel ahlak sahibi kişi veya kişilerle tanışacağına bu kişilerin en dar gününde yardımına koşacağına hayatlarında her zaman hazır bulunacağına işarettir.

Rüyada üstü başı harap olmuş alevi görmek

Rüya sahibinin zekat vermesi gerektiğine delalet eder. Onu kötü günlerin beklediğinin de habercisidir. Kötülüğü savmak için ibadete yönelmesi gerektiğine, bir yetimin karnını doyuracağına, Salih amele, uhrevi hayat anlayışını benimseyeceği gibi farklı anlamlara da yorumlanmaktadır.

Rüyada alevi birini yemeğe misafir etmek

Rüyayı gören kimsenin evine bolluk bereket geleceği, insanların arasında birlik köprüsü kuracağı, gönül bağının kuvvetli olduğu, sevildiği, saygı duyulduğuna veya duyulacağına işaret eder.

Başka mezhebe sahip olduğu halde rüyada alevi olduğunu görmek

Rüyasında başka mezhebe mensup olmasına rağmen alevi olduğunu gören kimselerin düşkünlere yardımının dokunacağına, evsizlere ev açıp karnını doyuracağına, toplumda iyi anılan ve aranan biri haline geleceği müjdelenir. Ayrıca huzura ve bol kazanca delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar