Rüyada Albastı Olduğunu Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Albastı Olduğunu Görmek Ne Demek

Okunma Sayısı: 174

Albastı yeni doğum yapmış kadınların doğumdan sonraki 40 gün içerisinde geçirme olasılığı olan lohusalık hummasıdır. Rüyasında albastı görmek, hamile bir kadın rüyasında albastı görüyor ise bu doğum öncesinde doğumdan korktuğunu göstermektedir. Öte yandan bu hamile kadının bebeğini sağlık ile kucağına alacağına, kolay bir doğum geçireceğine, ettiği duaların kabul edileceğine delalet eder.

Rüyada Albastı Olmak Görmek

Rüyasında albastı olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatında iman kuvvetinin azalacağa, temizlik kurallarına uygun bir yaşamdan uzaklaşacağına ve bu pislik içerisinde yaşamasından kaynaklı olarak bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Albastı Olmasını Görmek

Rüyada bir kimse başka birinin albastı olduğunu görür ise bu iki türlü yorumlanır. İlki albastı olan kimse gerçek hayatta hamile ise, hamileliğinin zorlu geçtiğine ve sancılı bir doğum süreci geçireceğine delalet eder. Öte yandan albastı olan kimse gerçek hayatta hamile değil ise beklemediği bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalık sebebi ile bir süre yatarak tedavi göreceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar