Rüyada Alarm Sesi Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alarm Sesi Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 168

Rüyada alarm görülmesi kişinin nasıl gördüğüne göre yorumlanır. Eğer ki kişi rüyasında tehlike sireni şeklinde bir alarm duyuyor ise bu, kişinin endişe ve korkularından emin olmasına,  güvende olacak bir geleceğe ve kişinin çok mutlu ve mesut şekilde yapacağı bir evliliğe işaret etmektedir. Rüyada alarm çaldığını duymak başka bir tabire göre kişinin iç dünyasında büyüttüğü bazı korkularının olduğuna işaret eder. Bu şekilde bir rüyayı gören kişi özel hayatına dikkat etmeli yani kimse ile paylaşmamalı ve bir yerden bir yere bir seyahat gerçekleştirirken dikkatli olmalıdır.

Rüyada Yangın Alarmı Duymak Görmek

Kişi eğer ki kaçınmaz ise ciğerinin yanacağı ve zarar göreceği bir sıkıntı ile mücadele edecektir. Kişi kendisine dikkat etmelidir. Ayrıca rüyada sabah alarmı çalıyor ve kişi uyanamıyor ise kişi işlerinde tedbirsizlik göstermiş veyahut gösterecektir. Rüyada sabah çalan alarmı sürekli durduran bir kimsenin olması ise rüyadaki kişinin yeni bir yönetici ile çalışacak olması ve bu konuda dikkatli ve özenli davranması gerektiğine işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar