Rüyada Alaca Hastalığına Yakalanmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alaca Hastalığına Yakalanmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 162

Rüyasında alaca hastalığına yakalanan bir kimse maddi açıdan düzlüğe çıkar ve iyi gelir sahibi olur, eğer ki kişi bu geliri iyi bir şekilde kullanırsa zenginliğe erişir. Ayrıca bu kişi halk arasında örnek teşkil eden ve saygı duyulan kişilerden sayılır.  Rüyada alaca hastalığına yakalanan kimse halk tarafından sürekli ikram ve saygı ile karşılanır.

Rüyada Alaca Hastalığı Lekesi Görmek

Rüya sahibinin çok istediği bir işin gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer ki kişi rüyasında bu hastalıklardan kurtuluyorsa ve şifaya kavuşuyorsa bu kişinin ileriye dönük zamanlarda mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Rüyada alaca hastalığına yakalanan bir kimse Allah tarafından mal ve nimetler ile ödüllendirilir ve ayrıca insanlardan sürekli olarak hürmet görür. Ayrıca başka bir yoruma göre ise rüyada alaca hastalığına yakalandığını gören bir kimse istemediği ve kaçındığı bir işin kötü sonuçlar vermesine işarettir. Rüyada alaca hastalığından kurtulan bir kimse ise hayra ve hürmete ulaşırken halk arasında da örnek olacak bir kimse olur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar