Rüyada Alabalık Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Alabalık Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 219

Rüyada her tür balık görmek rüya sahibi için büyük kısmetler alacağına delalet etmekte olup rüyada alabalık gören rüya sahibinin artık şansının döneceğine, bol kazançlı bir zaman dilimine girdiğine, işsiz ise büyük kazançlar sağlayacağı bir iş bulmaya delalet eder.

Rüyasında Havuzda Alabalık Görmek

Bir kimse rüyasında bir havuz içerisinde alabalık sürüsü görür ise kısmetinin bir yerde toplanacağına, eline toplu halde para geleceğine, bir büyüğünden miras kalacağına, ev ya da arsa gibi bir mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Alabalık Yemek

Rüyasında balık yediğini bu balığın da alabalık olduğunu gören rüya sahibinin helal kazancı olduğuna, sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, ömrü boyunca dert tasa görmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi rüyasında alabalık görür ise kısmetinin ve şansının açılacağına, bekar ise tez zamanda evleneceğine, evli ise bir bebeği olacağına delalet eder.

Rüyada Alabalık Tuttuğunu Görmek

Rüyasında olta ile alabalık tuttuğunu gören kimse evli ise oltada tuttuğu kadar çocuğu olacağına delalet eder. Hayırlı evlatları sayesinde güçlük görmeyeceği bir ömür süreceğine de delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.