Rüyada Al-i İmran Suresi Okunduğunu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Al-i İmran Suresi Okunduğunu Görmek

Okunma Sayısı: 159

Kişinin rüyasında Al-i İmran Suresi görmesi veya bu sureden bir kelime veya kelime grubunu okuması ya da biri tarafından okunduğunu duymasının anlamlarından, ihtiyarlık çağında bir çocuğa sahip olur, çok yolculuk yapar. Bazı tabirlere göre ise kişi halkın seçkin kişisi, kir ve günahlardan arınır ve başka dine mensup olan kimseler ile mücadele içinde olur. Başka bir tabire göre ise rızık ve berekete işaret olup zihni ve nefsi temiz olur.

Rüyada Al-i İmran Suresini Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin halk içinde sevilen ve sayılan bir kişi olması ve ayrıca kötülükler ve günahlardan arınmış bir kişi olmasıdır. Kişi iyi işler yapıp etrafındaki çoğu kişiye örnek teşkil ettiği için kişinin seveni çok olur.  Kirmani’nin yorumuna göre kişi İslam Dinine bağlı olarak vefat eder ve defnedilir. Eğer bir çocuk sahibi değil ise Allah ona bir çocuk sahibi olmayı nasip eder. Cafer-i Sadık’ın yorumuna göre ise bu rüyayı gören kimse din ve davranışlarında doğru, toplum içinde kabul edilen ve aziz, dünya ve ahirette ise affedilecek bir kimse olur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar