Rüyada Aktar Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Aktar Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 201

Rüyada aktar gören bir kimsenin gerçek hayatta hidayet sahibi, yardım sever, ibadetlerine bağlı, günah islemekten kaçınan, çevresinin de bu konuda doğruya yönlendirmeye çalışan bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyasında aktar gören bir kimsenin başka bir yoruma göre de ilim, hidayet sahibi olduğuna ve hikmetli bir insan olup etrafta güzel anıldığına delalet eder.

Rüyada Aktar Olduğunu Görmek

Rüyasında aktar olduğunu gören kişinin gerçek hayatta bolluk v bereket göreceğine, dünyalık işlerinin de ahretlik amellerinin de güzel olacağına, ticaret yapıyor ise büyük bir kazanç elde etmeye, helal para kazanmaya delalet eder. Ancak rüyasında aktar olduğunu görüp farklı şeyler sattığını gören rüya sahibinin gerçek hayatta insanlara verdiği sözleri yerine getirmemeye, bu sebeple itibar kaybetmesine delalet eder.

Rüyada Aktarda Oturmak Görmek

Rüyada bir aktar dükkanında oturduğunu gören kimse yaptığı ibatelerin kabul olduğuna, yapacağı çeşitli iyiliklere, farklı çevrelerce kabul görmeye bekar bir kimse aktarda oturduğunu görmek ise pek çok hayırlı kısmet ile karşılaşacağına ve hayırlı bir eş bulmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar