Rüyada Aksırmak Hapşırmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Aksırmak Hapşırmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 164

Kuşku edilen bir şeyin açığa çıkacağına delalet eder.

Hastanın Rüyada Aksırdığını Görmesi

O kişinin ölümünün yakın olduğuna delalettir. Bazılarına nazaran da rüyada aksırmak, hastalıktan şifa ve afiyete, uzun bir ömre ve hayra delalet eder. Rüyada aksırdığını görmek, Allaha oldukça şükür etmeye delalet eder.

Rüyada Peş Peşe Aksırdığını Görmek

Rüya sahibinin esenlik ve afiyetin devamına delalettir. Yine rüyada aksırmak, sıkıntıdan kurtulmaya, fakir ise, kendisine gelecek bir yardıma delâlet eder. Rüyasında aksıran kimse maddi açıdan rahatlar, yoksul ise zengin olur. Rüyasında aksırdığını kabul eden kimse, Allah’ın rahmetine nail olur.

Rüyasında Şiddetli Şekilde Aksırdığını Görmek

Rüya sahibinin düşmanları olduğunu ve düşmanları ile savaşım edeceğine de yorumlanır. Bazen aksırmak nezleye, zaman zaman de kızmaya ve ferdin yüzünü ekşitip buruşturmasına delalet eder. Rüyanızda sık sık aksırdığınızı görmek, tasarladığınız bir işi yapmak için iyi düşünmeniz gerektiğine bir işarettir. Rüyada ferdin yanında bir başkasının aksırdığını görmesi, o kimsenin iyi bir yolda olmadığını gösterir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar