Rüyada Akşam Namazı Kılmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akşam Namazı Kılmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 202

Bir kimse rüyasında akşam namazı kıldığını görüyor ise bu gerçek hayatta iyi huylu, güler yüzlü bir insan olduğuna delalet eder. Rüyasında namaz kılan kişi kendi ise Allah’ın razı olduğu kullardan biridir. Delalet eder. Rüya sahibi hayırlı kazançlar elde edeceğine, yapacağı hayır işlerinin kat be kat kendisine döneceğine, çevresindeki herkesin saygısını ve sevgisini kazanacağına delalet eder. Rüyada namaz kılan başka bir kimse ise ve rüya sahibi bu kimseden feyz aldığını görürse gerçek hayatta kendini yeterli ve değerli hissetmesine, bir büyüğünden övgü dolu sözler almaya, hayır duası işitmeye ve yapacağı bir iyiliğin kendisini zor bir durumdan kurtaracağına delalet eder.

Rüyasında Akşam Namazı İçin Camiye Gitmek

Rüya sahibi rüyasında akşam namazı kılmak için camiye gittiğini ve cemaat ile namaz kıldığını görür ise, gerçek hayatta dostu olan kimselerden yardım görerek bir zorluktan kurtulacağına, yeni bir iş yapmak istiyor ise bu işi arkadaşları vasıtası ile çok çabuk halledeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar